24/04/14

אודות AllMag

 

אתר allmag מבית קבוצת מוטו תקשורת הוא אתר ייחודי, חדשני ועשיר בתוכן המארח יותר מעשרים מגזינים מעולמות תוכן שונים. ב allMag לכל מגזין ומגזין יש אתר בית משלו, שמכיל תכנים, כלים, תמונות והפקות הייחודיות לו. כאתר הבנוי על טהרת המגזינים, allMag מתהדר בממשק משתמש עשיר, ייחודי ומעוצב לעילא, שמשמר את חווית הקריאה המגזינית ומעצים אותה. באותה נשימה שבה הובלנו את השינוי להעצמת החוויה של הקוראים, בחרנו שלא להתעלם מהקולגות שלנו - המו"לים של מגזינים "מתחרים", וכך פתח allMag את שעריו לכל המגזינים בישראל בהצעה לבוא ולהתארח בו.

לצד העדכונים הדינאמיים, האתר נועד לספק לגולש חווית קריאה אחרת, חווית קריאה מגזינית אינטרנטית. באתר כל גולש ימצא את עצמו, הורים והורים שבדרך ימצאו מאגר עצום של כתבות, עצות ופתרונות, כל המתעניין באסתטיקה ובעיצוב בהחלט ירגיש בבית; מאמרים ומדריכים מקצועיים בתחום ניהול, מדע ומחשבים, לצד ביקורות ומידע עדכני בנושא סרטים, ספרים, הצגות ותערוכות. כל הדברים הטובים והחשובים בחיים, איכותיים, רלוונטיים ומרוכזים במקום אחד. כל זאת על מנת לשמש לכם הגולשים גם כלי שימושי ונגיש.

חלק ניכר מהתוכן ב allmag מגיע ממגזיני קבוצת מוטו תקשורת, ביניהם דרך האוכל, נישה, הורים וילדים, מסע אחר, BELLEMODE, מוטו, חיים אחרים ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא באתר תוכן מקורי וייחודי בנושאי תרבות ופנאי, לוחות אירועים מעודכנים, אסטרולוגיה, מחשבונים, שירות הזמנות במגוון תחומים אונליין ועוד.

allmag מציע לכם את חנות המגזינים, חנות דיגיטלית שתאפשר לכם רכישה וצפייה בגיליונות עדכניים ונוסטלגיים, בנוסף לתוכן שמתעדכן יום-יום. כדי להישאר בעניינים, ניתן להירשם לניוזלטר של כל אחד מהמגזינים ולקבל היישר לתיבת האימייל את הכתבות החדשות והמעניינות ביותר, לפי בחירתכם.

מותגי מוטו תקשורת: